KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12848178
nr 1284 8178
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 24x18 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:29:01
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr